Gyászhír

Kedves Szülők, Nagyszülők, Hozzátartozók!

Mély fájdalommal tudatom, hogy intézményünk vezetője, Gángoly-Nagy Anita 2021.04.15-én súlyos betegségben elhunyt.
Személyében egy csodálatos óvodapedagógust, intézményvezetőt, barátot veszítettünk el.
Emlékét szívünkben örökké őrizni fogjuk.

Hajduné Vitányi Marianna
intézményvezető-helyettes

Drága Anita!

Nagyon hiányzol. Csak az ürességet érzem. Nem hiszem el, hogy nem jössz többé felém az óvodában. Utoljára, amikor telefonon beszéltünk, tele voltál bizakodással, üzentél a kollégáknak, hogy mindenkit puszilsz. Nagyon-nagyon bíztam benne, hogy láthatjuk még egymást.
Pótolhatatlan űrt hagytál magad után. Ha majd múlik a fájdalom, egy dolgot tehetünk, összekapaszkodunk a kollégákkal, és úgy dolgozunk, hogy arra TE is büszke lennél. Magasra tetted a mércét.

Kezdeményezem egy díj alapítását Gángoly-Nagy Anita emlékére. Legyen ez a Díj a tolerancia és együttműködés díja, hiszen ebben példaértékű életművet hagyott ránk.

Szeretettel: Fehér-Kenderesi Noémi