Ismerkedés a gázgyári óvodával

Kedves Szülők!

Az Óbudai Almáskert Óvoda Gázgyár Telephelyére felvett gyerekek és szüleik számára 2020. július 13. és július 16. között (főleg a délelőtti órákban) biztosítunk lehetőséget az óvodapedagógusokkal való ismerkedésre, a legfontosabb kérdések tisztázására és az adminisztratív teendők (beiratkozás, ebédrendelés) elintézésére is.

Minden család esetén max. 1 órát biztosítunk erre az adott időszakban. Az időpontegyeztetés az óvodapedagógusoknál történik. Kérem, hogy hívják fel az óvodát a 061/368-7901-es telefonszámon, és egyeztessenek időpontot kollégáimmal.

Ha bárkinek ez az idősáv (nyaralás stb.) miatt nem jó, akkor is vegyék fel velünk a kapcsolatot, hogy megfelelő időpontot találjunk.

Teknős csoportBaloghné Lukács Borbála Sági Adrienn
Delfin csoportBittó Viktória Sziva Jenőné (Kati)
Fóka csoportFekete Szilvia Váradi Lászlóné (Éva)
Katica csoportBoruzsné Csapó Izabella Diós Róbert Lajosné (Virág)

Sok szeretettel várunk mindenkit!

                                             Üdvözlettel:

Gángoly-Nagy Anita

intézményvezető