Pet-palack gyűjtés és szavazás

Kedves Szülők!

A hatalmas összefogásnak hála, október 25-re meglesz az a mennyiségű PET-palack, amit elszállítanak tőlünk, így a palackgyűjtés véget ért.

Köszönjük szépen a segítséget!

 

Kedves Szülők!

2017. október 24-27. között PET-palack gyűjtést szervezünk az óvodában. A palackokat laposra taposva várjuk az udvaron elhelyezett gyűjtőzsákokba, a kupakokat bent gyűjtjük a Zöld falnál.

Ezen a héten ötlet versenyt hirdetünk a csoportok között.  A csoportok PET-palackokból alkotásokat hoztak létre, melyeket a Zöld falnál helyeztünk el.  Szavazás: Saját csoportra nem lehet szavazni, a szavazás az óvodapedagógusoktól kapott kupakokkal történik. (minden csoport más színű kupakkal szavaz, a kupak értéke a csoport létszámától függ) A szavazás kedden délután kezdődik.

Köszönjük!